© COPYRIGHT ALL 1998-2024 MMPOWER CORPORATION KVKK - Çerez Politikası

GRAFİK

2D ÇİZİM

   INDIRME SEÇENEKLERI
Araciniza Ait Dilediginiz Bir Görseli, Vektörel Olarak Tüm Detaylari ile Birlikte Istediginiz Ölçülerde, Profesyonel Tasarim Ekibimiz Tarafindan Hazirlanmis .jpg, .eps, .png, .ai vs. Formatlarinda Download Edin. Düsünsene, Ekran Koruyucun, Vektörel Çizilmis Kendi Aracin.. 
   ARACINIZI ÖZELLESTIRIN
Aracinizi Dilediginizce Özellestirmede Özgürsünüz. Mesela Istedigin Bir Jantin 2Boyutlu Çiziminde Aracina Takilmasini Isteyebilirsin. (Sadece Yan Çizimlerde Geçerlidir.) Aracini Modifiye Etmeden Önce Yeni Janti Takilmis ve Süspansiyon Sistemi Özellestirilmis Halini Görebilirsin.. 
   NELER YAPABILIRIM?
Sana Istedigin Formatta Gönderilecek Olan Tasarimlar Ile Dilersen TShirt, Hoodie, Bardak, MausePad vs Gibi Istedigin Ürünleri Ürettirebilirsin.. Serin Günlerde Üzerinde Kendi Aracinin Oldugu Bir SweatShirt Ile Kendi Çiziminin Oldugu Kupada Kahve Içmek Gibisi Yoktur.. 
   FAYDALARI NEDIR?
Aracin Bugün Var Yarin Yok. Yillar Boyu Saklayabilecegin Vektörel Çizimli Anisi Her Zaman Olacak.. Belki Çiktisini Alip Duvarina Bile Asabilirsin.. 
   NASIL YAPILIR?
Göndermis Oldugun Aracinin Fotografi Üzerinden Tüm Detaylari, Sayilamayacak Kadar Çok Katmandan Olusarak Çizilir. Bütün Olacak Çizimler Birlestirilerek Aracin Hatlari Yavas Yavas Ortaya Çikar. Sonrasinda Renklendirilerek Son Formuna Kavusur. Sence de Heyecan Verici Degil mi?