© COPYRIGHT ALL 1998-2022 MMPOWER CORPORATION KVKK - Çerez Politikası

GRAFİK

2D ÇİZİM

   İNDİRME SEÇENEKLERİ
Aracınıza Ait Dilediğiniz Bir Görseli, Vektörel Olarak Tüm Detayları ile Birlikte İstediğiniz Ölçülerde, Profesyonel Tasarım Ekibimiz Tarafından Hazırlanmış .jpg, .eps, .png, .ai vs. Formatlarında Download Edin. Düşünsene, Ekran Koruyucun, Vektörel Çizilmiş Kendi Aracın.. 
   ARACINIZI ÖZELLEŞTİRİN
Aracınızı Dilediğinizce Özelleştirmede Özgürsünüz. Mesela İstediğin Bir Jantın 2Boyutlu Çiziminde Aracına Takılmasını İsteyebilirsin. (Sadece Yan Çizimlerde Geçerlidir.) Aracını Modifiye Etmeden Önce Yeni Jantı Takılmış ve Süspansiyon Sistemi Özelleştirilmiş Halini Görebilirsin.. 
   NELER YAPABİLİRİM?
Sana İstediğin Formatta Gönderilecek Olan Tasarımlar İle Dilersen TShirt, Hoodie, Bardak, MausePad vs Gibi İstediğin Ürünleri Ürettirebilirsin.. Serin Günlerde Üzerinde Kendi Aracının Olduğu Bir SweatShirt İle Kendi Çiziminin Olduğu Kupada Kahve İçmek Gibisi Yoktur.. 
   FAYDALARI NEDİR?
Aracın Bugün Var Yarın Yok. Yıllar Boyu Saklayabileceğin Vektörel Çizimli Anısı Her Zaman Olacak.. Belki Çıktısını Alıp Duvarına Bile Asabilirsin.. 
   NASIL YAPILIR?
Göndermiş Olduğun Aracının Fotoğrafı Üzerinden Tüm Detayları, Sayılamayacak Kadar Çok Katmandan Oluşarak Çizilir. Bütün Olacak Çizimler Birleştirilerek Aracın Hatları Yavaş Yavaş Ortaya Çıkar. Sonrasında Renklendirilerek Son Formuna Kavuşur. Sence de Heyecan Verici Değil mi?