© COPYRIGHT ALL 1998-2024 MMPOWER CORPORATION KVKK - Çerez Politikası

HAKKINDA

KURUMSAL

9661  Gündür MMPower Tasarımlı Araçlar Hazırlıyoruz.
   ENFORMASYON


Yillardir araçlara ilgili bir birey olma fikrinden çikip kendi araçlarimi hazirlamaya karar verdigimde yil 1998 idi. Bu takvim yilinin baslamasiyla birey olarak araç modifikasyonu adina projeler yapmaya basladim. 1998 – 2004 Yillari arasinda çok fazla marka ve model araç ile ilgilendim ve projelerini gerçeklestirdim. Modifiye adina yapilan, gördügüm çok fazla yanlis araç projelerinden dolayi kendi markami olusturma karari aldim. Tarihler 2004’ ü gösterdiginde ise markalasmanin profesyonellik ve kurumsallik adina kendime ve ülkeme verim katabilecegi düsüncesi ile MMPower markasini kurdum. Markanin tescil ve patentini almamla birlikte 2004 yilindan itibaren yapmis oldugum projelerimi MMPower markasi ile tamamladim. MMPower markasina ilk olarak Kayseri Hürriyet Mahallesinde açmis oldugum 70m2 kapali alani olan yerimizde basladim ve 2008 yilina kadar ayni adreste devam ettim. 2008 yilinda Kayseri Yeni Sanayide 125m2 yeni yerime geçtim ve yeni projelerimi bu adreste hazirlamaya basladim. 2015 yilina kadar iki farkli adreste dünyaca da kabullenen ve çok genis formlarda yer alan projelere imza attim. Bu projelerimi Buraya tiklayarak inceleyebilirsiniz. Bu linkteki projeler bölümü ile yapmis oldugum tüm projenin baslangiçtan itibaren bitmis oldugu ana kadar tüm fotograflarini yayinladim. Bu sayede dünya çapinda takip edilebilir bir Garage haline geldim. 2015 yilinda ise Kayseri Tunca Caddesinde 300m2 kapali 600m2 açik alani olan yeni showroom umuza geçtim. Burada Garage-Showroom olusumu saglamak adina görselligi ile dünya standartlarinda bir alan olusturdum. Bu Garage’ imda bitirmis oldugum projelerimi sergiliyor ve yeni projelerimi yapiyorum.

   KALITE


2004 yilindan bu yana dünyaca ünlü birçok markanin distribütörlügünü ve bayiligini yapmaktayim. Bu markalari Buraya tiklayarak inceleyebilirsiniz.  Bu markalara ait ürünlerin ithalatini yapiyor, Dünyanin da kabullendigi bu ürünleri hem kendi araçlarim üzerinde hem siz degerli müsterimizin istegi dogrultusunda araç projelerinizde kullaniyoruz.. Tüm ürünlerimiz gerekli tüm sertifikalara sahip olup birebir araç modelleri için ve ya üniversal olarak üretiliyor ve satisa sunuluyor. Kendi Garage’ imizda da, kendi siniflari içerisinde sinirli sayili üretimi olan araçlari modifiye ediyor, sergiliyor ve satisa sunuyoruz. Bu araçlari incelemek için lütfen Buraya tiklayiniz. Gerek kendi adimiza yapmaya baslayacagimiz projeler olsun, gerek müsterilerimizin istegi dogrultusunda yapmaya baslayacagimiz projeler olsun, ilk araç heyecanimizi yasiyor, projenin baslangicindan bitisine kadar her ayrintisina, her bir civatasina dikkat ediyoruz. Araçlar tamamlanana kadar tüm süreçleri takip ediyoruz. Bu sayede herhangi bir eksiklik ve ya yanlislik yasamiyoruz. 

Bunlarin yanisira bir çok özel ürünler Garage stoklarimizda bulunmaktadir. 3D güvenlikli Online satisi bulunan özel ürünlerimizi de Buraya tiklayarak inceleyebilir, online olarak satin alabilirsiniz.


MMPower Takim Sefi Mustafa ILHAN