© COPYRIGHT ALL 1998-2024 MMPOWER CORPORATION KVKK - Çerez Politikası

HAKKINDA

KURUMSAL

9554  Gündür MMPower Tasarımlı Araçlar Hazırlıyoruz.
   ENFORMASYON


Yıllardır araçlara ilgili bir birey olma fikrinden çıkıp kendi araçlarımı hazırlamaya karar verdiğimde yıl 1998 idi. Bu takvim yılının başlamasıyla birey olarak araç modifikasyonu adına projeler yapmaya başladım. 1998 – 2004 Yılları arasında çok fazla marka ve model araç ile ilgilendim ve projelerini gerçekleştirdim. Modifiye adına yapılan, gördüğüm çok fazla yanlış araç projelerinden dolayı kendi markamı oluşturma kararı aldım. Tarihler 2004’ ü gösterdiğinde ise markalaşmanın profesyonellik ve kurumsallık adına kendime ve ülkeme verim katabileceği düşüncesi ile MMPower markasını kurdum. Markanın tescil ve patentini almamla birlikte 2004 yılından itibaren yapmış olduğum projelerimi MMPower markası ile tamamladım. MMPower markasına ilk olarak Kayseri Hürriyet Mahallesinde açmış olduğum 70m2 kapalı alanı olan yerimizde başladım ve 2008 yılına kadar aynı adreste devam ettim. 2008 yılında Kayseri Yeni Sanayide 125m2 yeni yerime geçtim ve yeni projelerimi bu adreste hazırlamaya başladım. 2015 yılına kadar iki farklı adreste dünyaca da kabullenen ve çok geniş formlarda yer alan projelere imza attım. Bu projelerimi Buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Bu linkteki projeler bölümü ile yapmış olduğum tüm projenin başlangıçtan itibaren bitmiş olduğu ana kadar tüm fotoğraflarını yayınladım. Bu sayede dünya çapında takip edilebilir bir Garage haline geldim. 2015 yılında ise Kayseri Tunca Caddesinde 300m2 kapalı 600m2 açık alanı olan yeni showroom umuza geçtim. Burada Garage-Showroom oluşumu sağlamak adına görselliği ile dünya standartlarında bir alan oluşturdum. Bu Garage’ ımda bitirmiş olduğum projelerimi sergiliyor ve yeni projelerimi yapıyorum.

   KALİTE


2004 yılından bu yana dünyaca ünlü birçok markanın distribütörlüğünü ve bayiliğini yapmaktayım. Bu markaları Buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.  Bu markalara ait ürünlerin ithalatını yapıyor, Dünyanın da kabullendiği bu ürünleri hem kendi araçlarım üzerinde hem siz değerli müşterimizin isteği doğrultusunda araç projelerinizde kullanıyoruz.. Tüm ürünlerimiz gerekli tüm sertifikalara sahip olup birebir araç modelleri için ve ya üniversal olarak üretiliyor ve satışa sunuluyor. Kendi Garage’ ımızda da, kendi sınıfları içerisinde sınırlı sayılı üretimi olan araçları modifiye ediyor, sergiliyor ve satışa sunuyoruz. Bu araçları incelemek için lütfen Buraya tıklayınız. Gerek kendi adımıza yapmaya başlayacağımız projeler olsun, gerek müşterilerimizin isteği doğrultusunda yapmaya başlayacağımız projeler olsun, ilk araç heyecanımızı yaşıyor, projenin başlangıcından bitişine kadar her ayrıntısına, her bir civatasına dikkat ediyoruz. Araçlar tamamlanana kadar tüm süreçleri takip ediyoruz. Bu sayede herhangi bir eksiklik ve ya yanlışlık yaşamıyoruz. 

Bunların yanısıra bir çok özel ürünler Garage stoklarımızda bulunmaktadır. 3D güvenlikli Online satışı bulunan özel ürünlerimizi de Buraya tıklayarak inceleyebilir, online olarak satın alabilirsiniz.


MMPower Takım Şefi Mustafa ILHAN