© COPYRIGHT ALL 1998-2024 MMPOWER CORPORATION KVKK - Çerez Politikası

GRAFİK

3D ÇİZİM

360view
Drag to rotate
   INDIRME SEÇENEKLERI
Aracinizi Tüm Detaylari Ile Birlikte Sanal Bir Ortamda, Dünya Üzerinde Herhangi Bir Konumda Fotograflayabilmek ya da Videosunu Çekebilmek Sizce de Çok Iyi Degil mi? Profesyonel Ekibimiz Tarafindan Çizilmis Olan Aracinizin 3D Görüntülerini Videolandirarak ya da Fotograflayarak Size Gönderiyoruz..
   NELER YAPABILIRIM?
Dilersen Video Çiktisini Aldigimiz Kendi Aracini Diledigin Bir Yerde Paylasabilirsin. Oyunlara Entegre Edebilir Oyunlar Içerisinde Kendi Aracini Sürebilirsin. Gerekli Tüm Klasörleme Yapilarak Tarafina Gönderilecektir. Hayal Et! Assetto Corsa Oynuyorsun ve Gazladigin Araba Disarida Bindigin Kendi Araban, Çok Iyi Degil mi?
   FAYDALARI NEDIR?
Hiç Unutamadigin Ama Sattigin ve Artik Sahibi Olmadigin Bir Aracin Vardir.. Bu Hizmet Sana Aracini Satsan Bile Her Zaman Telefonunda, Bilgisayarinda, USB Belleginde Sanal Olarak Gerçege Birebir Çizilmis Bir Ani Olarak Daima Kalacaktir.
   NASIL YAPILIR?
3D Çizim ve Özellikle Render Alinma Süreci Çok Uzun Zaman Alan Bir Süreçtir. Aracinin Gövdesi Çizildikten Sonra Sana Özel Olan, Jant, Logo, Sticker, Plaka, Plakalik vs Gibi Tüm Detaylar Sabirla ve Özenle Çizilir. Günler Alan Çizimi Bittikten Sonra Aracin Çizilmis Parçalari Birlestirilerek Son Formuna Kavusur ve Sira Çikti Asamasina Gelmistir. Her Katman, Her Frame Vakit Alan Render Asamasina Gelmistir. Render Sonrasinda Artik Aracin Üzerine Düsen Gölge ve Desenler vs Gibi Detaylar Orataya Çikarak Aracin Dijital Son Hali Tarafiniza Gönderilecektir.