© COPYRIGHT ALL 1998-2022 MMPOWER CORPORATION KVKK - Çerez Politikası

GRAFİK

3D ÇİZİM

360view
Drag to rotate
   İNDİRME SEÇENEKLERİ
Aracınızı Tüm Detayları İle Birlikte Sanal Bir Ortamda, Dünya Üzerinde Herhangi Bir Konumda Fotoğraflayabilmek ya da Videosunu Çekebilmek Sizce de Çok İyi Değil mi? Profesyonel Ekibimiz Tarafından Çizilmiş Olan Aracınızın 3D Görüntülerini Videolandırarak ya da Fotoğraflayarak Size Gönderiyoruz..
   NELER YAPABİLİRİM?
Dilersen Video Çıktısını Aldığımız Kendi Aracını Dilediğin Bir Yerde Paylaşabilirsin. Oyunlara Entegre Edebilir Oyunlar İçerisinde Kendi Aracını Sürebilirsin. Gerekli Tüm Klasörleme Yapılarak Tarafına Gönderilecektir. Hayal Et! Assetto Corsa Oynuyorsun ve Gazladığın Araba Dışarıda Bindiğin Kendi Araban, Çok İyi Değil mi?
   FAYDALARI NEDİR?
Hiç Unutamadığın Ama Sattığın ve Artık Sahibi Olmadığın Bir Aracın Vardır.. Bu Hizmet Sana Aracını Satsan Bile Her Zaman Telefonunda, Bilgisayarında, USB Belleğinde Sanal Olarak Gerçeğe Birebir Çizilmiş Bir Anı Olarak Daima Kalacaktır.
   NASIL YAPILIR?
3D Çizim ve Özellikle Render Alınma Süreci Çok Uzun Zaman Alan Bir Süreçtir. Aracının Gövdesi Çizildikten Sonra Sana Özel Olan, Jant, Logo, Sticker, Plaka, Plakalık vs Gibi Tüm Detaylar Sabırla ve Özenle Çizilir. Günler Alan Çizimi Bittikten Sonra Aracın Çizilmiş Parçaları Birleştirilerek Son Formuna Kavuşur ve Sıra Çıktı Aşamasına Gelmiştir. Her Katman, Her Frame Vakit Alan Render Aşamasına Gelmiştir. Render Sonrasında Artık Aracın Üzerine Düşen Gölge ve Desenler vs Gibi Detaylar Orataya Çıkarak Aracın Dijital Son Hali Tarafınıza Gönderilecektir.