© COPYRIGHT ALL 1998-2024 MMPOWER CORPORATION KVKK - Çerez Politikası
Ürünler    / SÜSPANSİYON    /     KW Suspension SUBARU BRZ INOX V3+ Coilover

KW Suspension SUBARU BRZ INOX V3+ Coilover

Ürün Kodu : 35258004
TÜKENDİ...

Subaru BRZ araçlarınız için özel olarak tasarlanmış, yüksek mühendislik ürünü, yükseklik ve sertlik ayarı yapılabilen coiloverdır.

2012 Model ve Üstü Araçlar İçindir. 

Made in Germany!


KW Variant 3

Sokak için sınırsız bireysellik ve ırk teknolojisinden doğdu.

Bağımsız ayarlanabilir sıkıştırma ve geri sönümleme.

Mühendislerimiz, sıkıştırma ve rebound sönümlemelerini birbirinden bağımsız olarak bireysel olarak ayarlamanıza olanak tanıyan sportif ancak rafine bir düzen geliştirdiler. Mükemmel süspansiyon kurulumunu sağlamak için onları KW 7 direksiyonlu teçhizatımızda test etmenin yanı sıra ülke yollarında, otoyollarda ve hatta Nürburgring Nordschleife'deki kapsamlı sürüş testleri üzerinde test ediyoruz. Yıllarca, KW Variant 3 "inox-line" coilover kiti, en yeni satış sonrası ürünlerden birisidir ve coilover'lar için bir kriter olmuştur. Alpina, MTM, Manthey, Oettinger ve sönümleyici özellikleri, kalite kaplaması ve dayanıklılığı ile uluslararası otomotiv endüstrisindeki daha birçok endüstri lideri şirket gibi spor otomobil sürücülerini, tunerleri, büyük ve küçük seri üreticilerini ikna etti.

 

Yarış pistinde yetiştirilen ileri teknoloji, yol için yapılmıştır.

KW Variant 3 "inox-line" coilovers ile tüm yollarda sadece sportif indirgeme ve mükemmel sürüş davranışından çok daha fazlasını elde edersiniz. ADAC GT Masters touring otomobil serisi, FIA GT1, FIA GT3, Uluslararası GT Open, WTCC, VLN, efsanevi ADAC Zurich 24h Nürburgring yarışı gibi uluslararası motor sporlarının süspansiyon üreticisi ve tedarikçisi olarak uzun deneyimlerimize dayanmaktadır.

Maksimum sürüş zevki için mükemmel süspansiyon ayarı

Aracınıza ilk performans değişikliklerinizi yapmışsanız, KW Variant 3 "inox-line" coilovers yükseltmelerinizi iltifat edecektir. Geri tepme ve sıkıştırma sönümlemesinin ayrı olarak ayarlanması için patentli KW-valf teknolojisi, tek tek süspansiyonunuzu ayarlamanızı sağlar. Ayarlanabilir KW alt vana, sıkıştırma seviyesinin düşük hız aralığını oniki tıklamayla ayarlar.

 

Paslanmaz çelik muhafazanın alt ucundaki patentli sıkıştırma ayarlayıcısı sayesinde herhangi bir ayarlama aletine ihtiyacınız yoktur. Ayarlanabilir sıkıştırma sönümlemesi, on iki tam tıklama ile, reboundu en iyi şekilde eşleştiren yay oranını değiştirmeden vücut rulmanını manuel olarak etkilemenizi sağlar.

 

KW Variant 3 "inox-line" coilover'ların ayrı olarak ayarlanabilen rebound kurulumuyla hassas kontur ayarı ile taşıma ve konforu doğrudan etkileyebilirsiniz. Piston milinin üst ucundaki KW çift tüplü amortisörlerin geri tepme valfleri, entegre bir ayarlama tekerleği veya bobin değiştirme kitiyle birlikte verilen büküm ayarlama tekerleği ile ayarlanacaktır.

 

Ayar tekeriyle geri tepme kuvvetini arttırarak, vücut hareketleri azaltılır ve aracın zift ve roll davranışını ayarlar, böylece artan köşe hızında daha fazla denge sağlarsınız. Örneğin, tekerlek / lastik kombinasyonu (otomobil üreticisi tarafından onaylanmış) daha büyük tekerleklere değiştirirseniz, daha sonra bir KW Variant 3 "inox-line" dönüş ile otomobilin kullanımını mükemmel şekilde ayarlayabileceksiniz.

 

Yüksek kalite, bireysel ve dayanıklı

KW Variant 3 "inox-line" coilover kiti ve her tek damper, KW kalite yönetimimizin yüksek standartlarını karşılamak için üretim sırasında kapsamlı kalite testlerine tabi tutulmaktadır. Bu geniş kapsamlı test, KW uzman bayilerimize kurduğumuz KW Variant 3 "inox-line" coilover ile beş yıla kadar garanti vermemizi sağlar. KW coilover direkleri paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve% 100 paslanmaz olup sınırsız ömrü vardır.

 

Bu nedenle, kir dirençli KW yamuk ipliği ve KW kompozit bileziğiyle sürekli düşüşün çalışması yıllar sonra da etkilenmez. Sürekli ayar aralığı ile bireysel indirimler yaparak, aracınızın sportifliğini görsel olarak vurgulayabilirsiniz. Performansa yönelik ayarlama sahnesinde çok popüler olan bir özellik.

Geri tepme ve sıkıştırma sönümlemesi ayarlanabilir damper teknolojisi

Paslanmaz çelik teknolojisi "inox-line"

Bireysel, sürekli düşürücü

TÜV test edilmiş ayar aralığı

Uzun ömür için yüksek kaliteli bileşenler

Kolay kullanım için eksiksiz belgeler

16 tam tıklama ile ayarlanabilir rebound sönümleme

12 tam tıklama ile ayarlanabilir sıkıştırma sönümleme

Eşsiz, birbirinden bağımsız çalışan sönüm kuvveti ayarı

 

 

KW Variant 3 "inox-line

 

Unlimited individuality for the street and bred from race technology.
Independently adjustable compression & rebound damping.

Our engineers have developed a sporty yet refined setup that allows you to individualy adjust the compression & rebound damping independently of each other. To ensure we provide the perfect suspension setup we test them on our KW 7-post rig, as well as extensive driving tests on country roads, highways and even on the Nürburgring Nordschleife. For years, the KW Variant 3 "inox-line" coilover kit has been one of the top aftermarket products and a benchmark for coilovers. It has convinced sports car drivers, tuners, large-and small series manufacturers such as Alpina, MTM, Manthey, Oettinger and many more industry leading companies in the international automotive industry with its damping characteristics, quality finish and durability.

 

Advanced Technology bred on the racetrack, built for the road.

With the KW Variant 3 "inox-line" coilovers you will get much more than just sporty lowering and excellent driving behaviour on all roads. It is based on our long experience as a suspension manufacturer and supplier for international motorsports, such as the ADAC GT Masters touring car series, FIA GT1, FIA GT3, International GT Open, WTCC, VLN, the legendary ADAC Zurich 24h Nürburgring race, as well as IMSA American LeMans Series, now United Sports Car Championship, SCCA Pro Racing and Pirelli World Challenge in North America.

KW Variant 3 "inox-line" coilovers share technology with our race coilovers developed in our KW Competition program, they can be adjusted independently in compression and rebound damping. That possibility of individual adjustment is what has made KW Variant 3 "inox-line" coilover the preferred choice by sports car manufacturers, tuners and drivers worldwide.

 

The perfect suspension setup for maximum driving pleasure

If you have already made your first performance modifications to your vehicle our KW Variant 3 "inox-line" coilovers will compliment your upgrades. The patented KW-valve technology for separate adjustment of rebound and compression damping allows you to individually setup your suspension.The adjustable KW bottom valve adjusts the low-speed range of the compression level in twelve clicks.

You don’t need any adjusting tools because of the patented compression adjuster at the lower end of the stainless steel housing. The adjustable compression damping with its twelve exact clicks allows you to manually influence body roll, without having to change the spring rate which optimally matches the rebound. 

With the individually adjustable rebound setup of the KW Variant 3 "inox-line" coilovers, you can directly influence the handling and comfort with its precise click adjustment. The rebound valves of the KW twin-tube dampers on the upper end of the piston rod will be adjusted via an integrated adjustment wheel or a twist-adjustment wheel which is included with the coilover kit.

By increasing the rebound force via the adjustment wheel, the body movements are reduced and adjusts the pitch and roll behavior of the vehicle giving you more stability at increased corner speed. If you change for example the wheel / tire combination (approved by the car manufacturer) to larger wheels, then with a KW Variant 3 "inox-line" coilovers you will be able to adjust the car's handling perfectly.

 

High quality, individual and durable

The KW Variant 3 "inox-line" coilover kit and every single damper are subjected to extensive quality tests during production in order to meet the high standards of our KW quality management. This extensive testing is what enables us to give up to five years warranty on our KW Variant 3 "inox-line" coilover when installed at one of our KW specialist dealers. KW coilover struts are made of stainless steel and 100% rust-free with an unlimited life time.

Therefore the operation of the continuous lowering via the dirt-resistant KW trapezoid thread and the KW composite collar is also not affected after years. By the individual lowering with its continuous adjustment range, you can emphasize the sportiness of your vehicle visually. A feature that is very popular in the performance-oriented tuning scene.

Rebound and compression damping adjustable damper technology

Stainless steel technology "inox-line"

Individual, continuous lowering

TÜV-tested adjustment range

High quality components for a long life

Complete documentation for an easy handling

Adjustable rebound damping with 16 exact clicks

Adjustable compression damping with 12 exact clicks

Unique, independent from each other working damping force adjustment

 

ÖNERİLEN ÜRÜNLER