© COPYRIGHT ALL 1998-2024 MMPOWER CORPORATION KVKK - Çerez Politikası
Ürünler    / EGZOZ    /     TNEER G20 / G21 330i B48 CATBACK EGZOZ SİSTEMİ

TNEER G20 / G21 330i B48 CATBACK EGZOZ SİSTEMİ

Ürün Kodu : TNEER330iB48
Fiyat :
5800 
188.575,98
  Adet
TNEER G20 / G21 330i B48 Araçlar İle Uyumlu Egzoz Sistemi.

TNEER CatBack

Set İçeriği

Ön Boru - Orta Boru - Son Susturucu - Arka Çiftli Parlak Gümüş Egzoz Uçları - Valf Sistemi Araç İçiden Kontrol Edilebilir.

Fiyata Dahildir.

Haricinde İstenilecek Olan,

Katalizörsüz DownPipe  : 980 $
Katalizörlü DwonPiper : 1300 Dolar
Arka Çift Karbon Uçlar  : 300 $

(Egzoz Sistemine Eklemek ya da Çıkarmak İstediğiniz Parçalar İle İlgili Talepleriniz Lütfen İçin Yapılan Geçiniz ..)

Kentsel alan hızlandıkça, sakin ve araba gürültüsü girişimleri genişler. Kaçınılmaz olarak, ürün geliştirme ile ilişkileri güçlendirerek ve daha sevimli hale getirerek gelişeceğiz. Araba haklarını anlatmak, egzoz sesinin herhangi bir mahalleyi rahatsız etmeyeceğini umuyorlar.

TNEER'in elektronik valf sistemi egzoz sesinin hacmini sınırlar. Motoru sabahın erken saatlerinde çalıştırabilir ve gece geç saatlerde kimseyi rahatsız etmeden geri durdurabilirsiniz. TNEER daha fazla değer ve karakter sunar.

TNEER, 'Spor Serisi Egzoz Sistemi ile mükemmel kalite ve tasarımı takip eder. Yüksek kaliteli çelik boruları çoklu kaynak yüksek teknoloji ürünü bir robot bükme makineyle bükerek otomobilin sınırının üstesinden gelir. Bu teknoloji ile bu paslanmaz çelik borular, bilişim ile uyumludur ve dayanıklılık ve dayanıklılık direnci kabiliyeti ile kar yağışı, pistte safra tatlı ve arazi yarışları gibi her türlü kabul kalite gösterir.

TNEER Resmi Türkiye Distribütörü MMPower Garage


ÖNERİLEN ÜRÜNLER