© COPYRIGHT ALL 1998-2024 MMPOWER CORPORATION KVKK - Çerez Politikası
Ürünler    / ELEKTRİK    /      AEM INFINITY SERIES 7 Stande Alone ECU

AEM INFINITY SERIES 7 Stande Alone ECU

Ürün Kodu : 30-7101
Fiyat :
2.200,00 
1950 
62.891,40
  Adet
 AEM INFINITY SERIES 7 Stande Alone ECU


AEM INFINITY SERİSİ 7 PROGRAMLANABİLİR EFI'YA GENEL ÖZELLİKLER

Infinity ECU, genellikle Motorsporlarının yalnızca üst kademelerinde bulunan son teknoloji ürünü programlanabilir EFI kontrol yeteneklerini sunar. AEM, Infinity ECU aracılığıyla bu teknolojiyi hem profesyonel yarış takımları hem de amatör yarışçılar için uygun fiyatlı hale getiriyor.

200MHz İşlemci ve Gerçek Zamanlı İşletim Sistemi
Son model araç ECU'larının tümü daha hızlı işlemcilerle çalışır. Infinity ECU, en yeni nesil 32 bit kayan noktalı 200 MHz otomotiv işlemcisi ve 400 MIPS (saniyede milyonlarca talimat) işleyebilen Gerçek Zamanlı İşletim Sistemi (RTOS) etrafında inşa edilmiştir. Karşılaştırıldığında, yaygın olarak kullanılan rakip sistemler genellikle 20MHz ila 50MHz arası işlemciler kullanır. Bildiğimiz kadarıyla Infinity ECU şu anda piyasada bulunan tüm Motor Sporları ECU'ları arasında en hızlı işlem hızına sahiptir. Bu, Infinity'nin daha istikrarlı bir programlama ortamında daha fazlasını, daha hızlı yapmasını sağlar.

Infinity'nin 200MHz işlemcisi ve RTOS'u, daha iyi bir sürüş deneyimi için Infinity'yi daha duyarlı hale getiriyor
Infinity'nin 200MHz işlemcisi ve RTOS'u daha doğru ateşleme zamanlaması sağlar ve bu da motorun daha fazla güç üretmesini sağlar
Infinity'nin daha hızlı işlemcisi, işlem performansından ödün vermeden daha fazla hesaplama özelliği gerçekleştirmesine olanak tanır
Infinity'nin RTOS'u, optimize edilmiş yük dengelemeyle stratejik işleme sağlar. Bu, bir özelliğin ayarlanmasının başka bir özelliğin performansını etkilemeyeceği anlamına gelir
Tüm Infinity ECU'lar, özellik eklentisi satın alınmasına gerek kalmadan tamamen etkinleştirilmiş olarak gelir. Ücretsiz teknik destek de dahil olmak üzere AEM'in sektör lideri satın alma sonrası destek sistemiyle birleştirilen Infinity, hem profesyonel yarış takımları hem de hafta sonu pist arabaları için en üst düzey motor kontrol çözümüdür.

DOĞRU INFINITY ECU'YU SEÇMEK
Infinity ECU modülleri birçok uygulama türünde maksimum esneklik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. ECU modülleri ve donanımları, Desteklenen ve Tak ve Çalıştır uygulamaları için ayrı olarak satılır. Infinity Teknik Özellikler Tablosunu kullanarak uygulamanızın ateşleme ve yakıt enjektörü çıkış gereksinimlerine göre ideal Infinity ECU'yu seçin ve ardından özel ihtiyaçlarınıza uygun Infinity çözümünü oluşturmak için mevcut Tak ve Çalıştır veya Evrensel donanımlarımız arasından seçim yapın.

DESTEKLENEN vs. TAK & ÇALIŞTIR UYGULAMALARI
Infinity ECU, uygulama türünden bağımsız olarak karşılaştırılabilir ayarlama işlevselliği sunar. Çok çeşitli uygulamalar için iki farklı biçimde mevcuttur:

Desteklenen Uygulamalar

Infinity Destekli uygulamalar, Infinity ECU'nun çalışması için test edilmiş ve doğrulanmış bir motor ailesini veya kam/krank düzenini ifade eder. Ancak bazı yardımcı araç sistemleri (fabrika gösterge grupları, otomatik şanzımanlar ve bazı telli gaz kelebeği ile sürüş gibi) desteklenmeyebilir.
InfinityTuner kullanıcı arayüzü yazılımına dahil olan Kurulum Sihirbazı, Desteklenen uygulamalar için başarılı bir ilk başlatma sağlamaya yardımcı olmak üzere ilk ayarlama yapılandırmasını önemli ölçüde basitleştirir.
Desteklenen uygulamalar için kablolama gereklidir. AEM, çeşitli versiyonlarda Evrensel kablo demetleri ve uygulamaya özel ayrıntılı kablolama talimatları/şemaları sunar (bkz. Kablo Demetleri bölümü).
Tak & Çalıştır Uygulamaları
Belirli araçlar için Infinity Tak ve Çalıştır uygulamaları mevcuttur. Tak ve Çalıştır uygulamaları, bir aracın motorunu ve diğer birçok yardımcı araç sistemini destekler ve uygulamaya özel başlatma kalibrasyonlarını içerir. Infinity Tak ve Çalıştır kablo demeti (ayrıca satılır) doğrudan aracın fabrika ECU kablo demetine bağlanır ve ek kablo gerektirmez.Her Infinity ECU, adına eşdeğer ateşleme bobini çıkışları ve enjektör sürücüleri içerir. Infinity'nin hava akışı tabanlı ayarlama modelleri, önceki nesil ECU'larda gerekli olan birçok arama ve düzeltme tablosunu (Düzeltme Tabloları) ortadan kaldırarak başlatmayı basitleştirir ve ayarlama sürecini hızlandırır. Sınırlı bir süre için tüm Infinity sistemleri, özellik eklentisi satın alınmasına gerek kalmadan tam olarak etkinleştirilir. Ücretsiz teknik destek de dahil olmak üzere AEM'in sektör lideri satın alma sonrası destek sistemiyle birleştirilen Infinity, hem profesyonel yarış takımları hem de hafta sonu pist arabaları için en üst düzey motor kontrol çözümüdür.

* Hava akışı modeli tabanlı (VE) ayarlama
* ECU Kurulum Sihirbazı başlatmayı kolaylaştırır
* Esnek yakıt uyumlu
* Çoklu yakıt kapasitesi
* Tel ile sür
* Değişken valf kontrolü
* Çoklu güçlendirme kontrol stratejileri
* Nitröz kontrolü
* Tekerlek hızına dayalı çekiş kontrolü
* Harita değiştirme
* Çift dahili Lambda denetleyicileri
* Çift vuruş algılama devreleri
* 64 GB'a kadar veri kaydı, 1KHz'de 100 kanala kadar
* 3. taraf tirelere ve veri kaydedicilere çıktılar
* Sektör lideri veri aktarım hızı (480 Mb/sn'ye kadar)
* Entegre motor koruma stratejileri
* Yalıtımlı muhafaza ve IP67 dereceli iletişim bağlantı noktaları 
ÖNERİLEN ÜRÜNLER