© COPYRIGHT ALL 1998-2024 MMPOWER CORPORATION KVKK - Çerez Politikası
Ürünler    / SÜSPANSİYON    /     H&R BMW 1Series (F20/F21) Sadece 118d xDrive / 120d xDrive 2011 ve Sonrası 35mm Yay Takımı

H&R BMW 1Series (F20/F21) Sadece 118d xDrive / 120d xDrive 2011 ve Sonrası 35mm Yay Takımı

Ürün Kodu :
TÜKENDİ...
H&R BMW 1Series (F20/F21) Sadece 118d xDrive / 120d xDrive 2011 ve Sonrası 35mm Yay Takımı 

Stok Bilgisi İçin İletişime Geçiniz.


H & R Ürünleri Farkı 1970'lerin sonunda, Bay H ve Bay R, sokakta olması gerekenden daha iyi bir süspansiyon ihtiyacını gördü. Her biri uzun yıllara dayanan profesyonel ve kişisel otomotiv tecrübesine sahip olan bu kişiler, geliştirilmiş süspansiyonlu araçlarla daha fazla kontrol ve daha iyi kullanımın olacağı şeklindeki ortak inançla bir araya geldi. Werner Heine ve Heinz Remmen, uzun yıllara dayanan sürüş deneyimini ve süspansiyon uzmanlığını yüksek kaliteli yaylar tasarlamak ve üretmek için birleştirdiler. Otomotiv dünyasında “doğru” bir araç duruşuyla yepyeni bir görünüm yarattılar. Doğru yapma ve kaliteli bir ürün üretme konusundaki kararlılıkları, TÜV sertifikasyonuna sahip olmalarını sağladı ve Avrupa performans bahar pazarı doğdu. Bunları doğru yapmaya olan bağlılıkları bugün de devam ediyor. Başından beri, Bay Heine ve Bay Remmen, satış sonrası süspansiyon endüstrisi üzerinde büyük etkisi olan liderler ve yenilikçiler oldular. Yıllar boyunca, H & R cadde için çeşitli ürün ve süspansiyon uygulamaları geliştirdi. H & R şu anda dört farklı yay ürün hattı, altı farklı bobin ürün hattı, iki farklı Cup Kit ürün grubu, bir sallanma çubuğu programı, sektördeki en büyük tekerlek ara parçası ve adaptör programı, kamber ayar civataları, I.D. Race Springs ve en popüler Quick-Safe Wheel Bolt Stud dönüşümleri. Her süspansiyon uygulaması, araçlara özel olacak şekilde tasarlanmıştır ve tüm ürünlerimiz, taşıma potansiyelini, kişisel tarzını arttırmak ve araç sürüş konforunu korumak için üretilir.
Tüm H & R ürünleri Almanya'da % 100, ISO kalite güvence standartlarını sağlamaktadır. H & R, ürünlerimizin kalitesi, müşterilerimizin araçlarına verdiğimiz kesin sevgi ve H & R çalışmalarını kutudan çıkarmanın ek yararlarından dolayı endüstride saygı ve müşteri güvenine sahiptir. H & R. Orijinal - ve hala en iyisi!
ÖNERİLEN ÜRÜNLER