© COPYRIGHT ALL 1998-2020 MMPOWER CORPORATION KVKK - Çerez Politikası
Ürünler    / EGZOZ    /     TNEER F40 135i CATBACK EGZOZ SİSTEMİ

TNEER F40 135i CATBACK EGZOZ SİSTEMİ

Ürün Kodu : TNEER135iF40
Fiyat :
3.800,00 
3500 
27.206,55
  Adet
TNEER F40 135i Araçlar İle Uyumlu Egzoz Sistemi.

TNEER Cat-Back

Set İçeriği

Ön Boru - Orta Boru - Son Susturucu - Arka Çiftli Carbon Egzoz Uçları - TNEER APP Uygulamadan Kontrol 

Fiyata Dahildir.


Kentsel alan hızlandıkça, sakin ve araba gürültüsü etkileşimleri genişler. Kaçınılmaz olarak, ürün geliştirme ile ilişkileri güçlendirerek ve kentsel hayatı daha sevimli hale getirerek gelişeceğiz. Araba sahipleri araba performansını arttırırken, egzoz sesinin herhangi bir mahalleyi rahatsız etmeyeceğini umuyorlar.

TNEER'in elektronik valf sistemi egzoz sesinin hacmini sınırlar. Motoru sabahın erken saatlerinde çalıştırabilir ve gece geç saatlerde kimseyi rahatsız etmeden geri durdurabilirsiniz. TNEER daha fazla değer ve karakter sunar.

TNEER, 'Spor Serisi Egzoz Sistemi ile mükemmel kalite ve tasarımı takip eder. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik boruları çoklu kaynak yerine yüksek teknoloji ürünü bir robot boru bükme makinesiyle bükerek otomobilin alan sınırının üstesinden gelir. Bu teknoloji ile bu paslanmaz çelik borular, bakım performansı ile uyumludur ve dayanıklılık ve korozyon direnci kabiliyeti ile kar yağışı, pistte bile tatlı ve arazi yarışları gibi her türlü ortamda mükemmel kalite gösterir.

TNEER Resmi Türkiye Distribütörü MMPower Garage

Engneering By United Kingdom..
ÖNERİLEN ÜRÜNLER